Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1916
- Woonoppervlakte
- 315 m²
- Perceeloppervlakte
- 464 m²
Sterrelaan 13 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m² en een perceel van 464 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sterrelaan 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Sterrelaan 13 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €2.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSterrelaan 13 is een woonhuis van 315 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Sterrelaan 13 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sterrelaan 13 heeft 315 m² woonoppervlakte. Het perceel is 464 m². In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Sterrelaan 13 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sterrelaan 13: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Boomberg: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
De prijsindicatie ligt rond €630.000 tot €730.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.