Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 761 m²
- Inhoud
- 1409 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €1.785.000 tot €2.035.000
- Daktype
- Schilddak bedekt met pannen
's-Gravelandseweg 82 B is een vrijstaande woning in Hilversum, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 761 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravelandseweg 82 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 kmVRIJSTAANDE STADSVILLA IN HET CENTRUM VAN HILVERSUM – OP 150 METER VAN HET CORVERSBOS **SEE FOR ENGLISH BELOW** Vrijstaand wonen in het centrum van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor 's-Gravelandseweg 82 B ligt rond €1.785.000 tot €2.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Zuid is €598.000. Dat komt neer op circa €1.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravelandseweg 82 B is een vrijstaande woning van 300 m² in de wijk Trompenberg-Zuid. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².
's-Gravelandseweg 82 B is een vrijstaande woning in Trompenberg-Zuid, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravelandseweg 82 B heeft 300 m² woonoppervlakte en 1409 m³ inhoud. Het perceel is 761 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Trompenberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Gravelandseweg 82 B heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
's-Gravelandseweg 82 B heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.
De wijk Trompenberg-Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit 's-Gravelandseweg 82 B in Trompenberg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.