Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1898
- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 771 m²
Jonkerweg 19 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m² en een perceel van 771 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jonkerweg 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €1.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJonkerweg 19 is een woonhuis van 354 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Jonkerweg 19 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jonkerweg 19 heeft 354 m² woonoppervlakte. Het perceel is 771 m². In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jonkerweg 19 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jonkerweg 19: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Boomberg: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Jonkerweg 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boomberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1898, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.