Hoekwoning Willem de Clercqstraat 43 Hengelo

Willem de Clercqstraat 43, 7553 VA Hengelo

130 m² Bouwjaar 1927 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Willem de Clercqstraat 43 is een hoekwoning in Hengelo, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Willem de Clercqstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Clercqstraat 43

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
253.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
409.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10%
CO₂-emissie
96.05 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hengelo

1985 Inwoners
970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
959 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Tuindorp 't Lansink
68% Koopwoningen
3.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem de Clercqstraat 43

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Willem de Clercqstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Clercqstraat 43?

De prijsindicatie voor Willem de Clercqstraat 43 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp 't Lansink is €313.000. Dat komt neer op circa €2.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Clercqstraat 43 zich tot de wijk Tuindorp 't Lansink?

Willem de Clercqstraat 43 is een hoekwoning van 130 m² in de wijk Tuindorp 't Lansink. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Clercqstraat 43?

Willem de Clercqstraat 43 is een hoekwoning in Tuindorp 't Lansink, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem de Clercqstraat 43 vergeleken met de buurt?

Willem de Clercqstraat 43 heeft 130 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Tuindorp 't Lansink ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Clercqstraat 43 en wat betekent dat?

Willem de Clercqstraat 43 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-11-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 96.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Clercqstraat 43?

Willem de Clercqstraat 43 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp 't Lansink?

De wijk Tuindorp 't Lansink in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.