Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Willem de Clercqstraat 61 Hengelo

Willem de Clercqstraat 61, 7553 VA Hengelo

117 m² Bouwjaar 1929 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Willem de Clercqstraat 61 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 266 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
266 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Willem de Clercqstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Clercqstraat 61

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
135.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18%
CO₂-emissie
27.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hengelo

1985 Inwoners
970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
959 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Tuindorp 't Lansink
68% Koopwoningen
3.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem de Clercqstraat 61

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Willem de Clercqstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Clercqstraat 61?

De prijsindicatie voor Willem de Clercqstraat 61 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp 't Lansink is €313.000. Dat komt neer op circa €2.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Clercqstraat 61 zich tot de wijk Tuindorp 't Lansink?

Willem de Clercqstraat 61 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 117 m² in de wijk Tuindorp 't Lansink. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Clercqstraat 61?

Willem de Clercqstraat 61 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tuindorp 't Lansink, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem de Clercqstraat 61 vergeleken met de buurt?

Willem de Clercqstraat 61 heeft 117 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 266 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Tuindorp 't Lansink ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Clercqstraat 61 en wat betekent dat?

Willem de Clercqstraat 61 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Clercqstraat 61?

Willem de Clercqstraat 61 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp 't Lansink?

De wijk Tuindorp 't Lansink in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.