2-onder-1-kapwoning Willem de Clercqstraat 9 Hengelo

Willem de Clercqstraat 9, 7553 VA Hengelo

116 m² Bouwjaar 1929 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Willem de Clercqstraat 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Willem de Clercqstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Clercqstraat 9

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.01
CO₂-emissie
7917.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hengelo

1985 Inwoners
970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
959 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Tuindorp 't Lansink
68% Koopwoningen
3.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem de Clercqstraat 9

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Willem de Clercqstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Clercqstraat 9?

De prijsindicatie voor Willem de Clercqstraat 9 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp 't Lansink is €313.000. Dat komt neer op circa €2.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Clercqstraat 9 zich tot de wijk Tuindorp 't Lansink?

Willem de Clercqstraat 9 is een 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Tuindorp 't Lansink. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Clercqstraat 9?

Willem de Clercqstraat 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Tuindorp 't Lansink, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem de Clercqstraat 9 vergeleken met de buurt?

Willem de Clercqstraat 9 heeft 116 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Tuindorp 't Lansink ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Clercqstraat 9 en wat betekent dat?

Willem de Clercqstraat 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-12-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 7917.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Clercqstraat 9?

Willem de Clercqstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp 't Lansink?

De wijk Tuindorp 't Lansink in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.