Penthouse (appartement) Pijnboomstraat 23 Haarlem

Pijnboomstraat 23, 2023 VN Haarlem

119 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Pijnboomstraat 23 is een penthouse (appartement) in Haarlem, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pijnboomstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijnboomstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1185 Inwoners
455 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Kweektuinbuurt
88% Koopwoningen
5.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pijnboomstraat 23

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Pijnboomstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijnboomstraat 23?

De prijsindicatie voor Pijnboomstraat 23 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Kweektuinbuurt is €596.000. Dat komt neer op circa €5.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijnboomstraat 23 zich tot de wijk Kweektuinbuurt?

Pijnboomstraat 23 is een penthouse (appartement) van 119 m² in de wijk Kweektuinbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijnboomstraat 23?

Pijnboomstraat 23 is een penthouse (appartement) in Kweektuinbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pijnboomstraat 23 vergeleken met de buurt?

Pijnboomstraat 23 heeft 119 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Kweektuinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijnboomstraat 23 en wat betekent dat?

Pijnboomstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pijnboomstraat 23?

Pijnboomstraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kweektuinbuurt?

De wijk Kweektuinbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?

Vanuit Pijnboomstraat 23 in Kweektuinbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.