Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Regentesselaan 10 Haarlem

Regentesselaan 10, 2015 BX Haarlem

200 m² Bouwjaar 1913 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Regentesselaan 10 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Haarlem, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 484 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
484 m²
Inhoud
805 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentesselaan 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (314.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1310 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
58% Koopwoningen
3.754 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regentesselaan 10

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 10 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Regentesselaan 10 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 200 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.754 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 10?

Regentesselaan 10 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 10 vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 10 heeft 200 m² woonoppervlakte en 805 m³ inhoud. Het perceel is 484 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentesselaan 10 en wat betekent dat?

Regentesselaan 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regentesselaan 10?

Regentesselaan 10 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 314 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Regentesselaan 10 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.