Streetview Regentesselaan 35 Haarlem

Regentesselaan 35, 2015 BW Haarlem

177 m² Bouwjaar 1935

Regentesselaan 35 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1310 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
58% Koopwoningen
3.754 Inwoners per km²

Locatie van Regentesselaan 35

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 35?

De prijsindicatie voor Regentesselaan 35 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €2.927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 35 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Regentesselaan 35 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.754 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 35?

Regentesselaan 35 is een woonhuis in Bloemenbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 35 vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 35 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Regentesselaan 35 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Regentesselaan 35: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bloemenbuurt?

Recreatie nabij Bloemenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Regentesselaan 35?