Woonboerderij, vrijstaande woning Noodweg 4 Groningen

Noodweg 4, 9746 TD Groningen

320 m² Bouwjaar 1877 7 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Noodweg 4 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m², een perceel van 15790 m² en 7 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1877
Woonoppervlakte
320 m²
Perceeloppervlakte
15790 m²
Inhoud
2517 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met asbest en pannen
Ligging
In woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noodweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noodweg 4

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Groningen

65 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
28 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Leegkerk
89% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noodweg 4

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Noodweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Noodweg 4?

De prijsindicatie voor Noodweg 4 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Leegkerk is €422.000. Dat komt neer op circa €1.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noodweg 4 zich tot de wijk Leegkerk?

Noodweg 4 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 320 m² in de wijk Leegkerk. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noodweg 4?

Noodweg 4 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Leegkerk, gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noodweg 4 vergeleken met de buurt?

Noodweg 4 heeft 320 m² woonoppervlakte en 2517 m³ inhoud. Het perceel is 15790 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Leegkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noodweg 4 en wat betekent dat?

Noodweg 4 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Noodweg 4?

Noodweg 4 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Leegkerk?

De wijk Leegkerk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leegkerk?

Vanuit Noodweg 4 in Leegkerk bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.