Vrijstaande woning Friesestraatweg 253 Groningen

Friesestraatweg 253, 9746 TJ Groningen

351 m² Bouwjaar 1861 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Friesestraatweg 253 is een vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 1861. De woning heeft een woonoppervlakte van 351 m², een perceel van 2335 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1861
Woonoppervlakte
351 m²
Perceeloppervlakte
2335 m²
Inhoud
1436 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_busy_road, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Friesestraatweg 253

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Friesestraatweg 253

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
195.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
44.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Groningen

80 Inwoners
40 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Dorkwerd
76% Koopwoningen
40 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Friesestraatweg 253

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Friesestraatweg 253

Wat is de geschatte woningwaarde van Friesestraatweg 253?

De prijsindicatie voor Friesestraatweg 253 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorkwerd is €342.000. Dat komt neer op circa €974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Friesestraatweg 253 zich tot de wijk Dorkwerd?

Friesestraatweg 253 is een vrijstaande woning van 351 m² in de wijk Dorkwerd. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Friesestraatweg 253?

Friesestraatweg 253 is een vrijstaande woning in Dorkwerd, gebouwd in 1861 (165 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Friesestraatweg 253 vergeleken met de buurt?

Friesestraatweg 253 heeft 351 m² woonoppervlakte en 1436 m³ inhoud. Het perceel is 2335 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Dorkwerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Friesestraatweg 253 en wat betekent dat?

Friesestraatweg 253 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Friesestraatweg 253?

Friesestraatweg 253 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorkwerd?

De wijk Dorkwerd in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorkwerd?

Vanuit Friesestraatweg 253 in Dorkwerd bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.