Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 319 m²
- Perceeloppervlakte
- 1583 m²
- Inhoud
- 1083 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 6
Zutphenseweg 21 is een woonhuis in Gorssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m², een perceel van 1583 m² en 12 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €798.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zutphenseweg 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
5.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Zutphenseweg 21 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gorssel is €798.000. Dat komt neer op circa €2.502 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZutphenseweg 21 is een woonhuis van 319 m² in de wijk Verspreide huizen Gorssel. De buurt telt 203 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².
Zutphenseweg 21 is een woonhuis in Verspreide huizen Gorssel, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zutphenseweg 21 heeft 319 m² woonoppervlakte en 1083 m³ inhoud. Het perceel is 1583 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspreide huizen Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €798.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zutphenseweg 21 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-03-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.12 kg/jaar.
Zutphenseweg 21 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €798.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zutphenseweg 21 in Verspreide huizen Gorssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.