Woonboerderij, vrijstaande woning Domineesteeg 2 Gorssel

Domineesteeg 2, 7213 LP Gorssel

296 m² Bouwjaar 1856 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Domineesteeg 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Gorssel, gebouwd in 1856. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 5580 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €798.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1856
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
5580 m²
Inhoud
1282 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.190.000 tot €1.440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Domineesteeg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domineesteeg 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (3600.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Bereikbaarheid in Gorssel

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

5.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Gorssel

480 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
203 Woningvoorraad
€798.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Gorssel
88% Koopwoningen
53 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Domineesteeg 2

Vergelijkbare woningen in Gorssel

Veelgestelde vragen over Domineesteeg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Domineesteeg 2?

De prijsindicatie voor Domineesteeg 2 ligt rond €1.190.000 tot €1.440.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gorssel is €798.000. Dat komt neer op circa €2.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domineesteeg 2 zich tot de wijk Verspreide huizen Gorssel?

Domineesteeg 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 296 m² in de wijk Verspreide huizen Gorssel. De buurt telt 203 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domineesteeg 2?

Domineesteeg 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Verspreide huizen Gorssel, gebouwd in 1856 (170 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Domineesteeg 2 vergeleken met de buurt?

Domineesteeg 2 heeft 296 m² woonoppervlakte en 1282 m³ inhoud. Het perceel is 5580 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Verspreide huizen Gorssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €798.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domineesteeg 2 en wat betekent dat?

Domineesteeg 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Domineesteeg 2?

Domineesteeg 2 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 3600 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Gorssel?

De wijk Verspreide huizen Gorssel in Gorssel (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €798.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Gorssel?