Streetview Ministerlaan 76 Eindhoven

Ministerlaan 76, 5631 ND Eindhoven

260 m² Bouwjaar 1979 8 kamers 7 slaapkamers Label A

Ministerlaan 76 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 1103 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
1103 m²
Inhoud
1030 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ministerlaan 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ministerlaan 76

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.6%
CO₂-emissie
19.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Locatie van Ministerlaan 76

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ministerlaan 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Ministerlaan 76?

De prijsindicatie voor Ministerlaan 76 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €2.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ministerlaan 76 zich tot de wijk Koudenhoven?

Ministerlaan 76 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ministerlaan 76?

Ministerlaan 76 is een woonhuis in Koudenhoven, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ministerlaan 76 vergeleken met de buurt?

Ministerlaan 76 heeft 260 m² woonoppervlakte en 1030 m³ inhoud. Het perceel is 1103 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ministerlaan 76 en wat betekent dat?

Ministerlaan 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ministerlaan 76?

Ministerlaan 76 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Ministerlaan 76 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.