Vrijstaande woning Schimmelpennincklaan 9 Eindhoven

Schimmelpennincklaan 9, 5631 AN Eindhoven

325 m² Bouwjaar 1969 9 kamers 6 slaapkamers Label E

Schimmelpennincklaan 9 is een vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m², een perceel van 2501 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
325 m²
Perceeloppervlakte
2501 m²
Inhoud
1204 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.590.000 tot €1.840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schimmelpennincklaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schimmelpennincklaan 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
203.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

475 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.032.000 Gem. woningwaarde Karpen
92% Koopwoningen
618 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schimmelpennincklaan 9

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Schimmelpennincklaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Schimmelpennincklaan 9?

De prijsindicatie voor Schimmelpennincklaan 9 ligt rond €1.590.000 tot €1.840.000. De gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €3.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schimmelpennincklaan 9 zich tot de wijk Karpen?

Schimmelpennincklaan 9 is een vrijstaande woning van 325 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schimmelpennincklaan 9?

Schimmelpennincklaan 9 is een vrijstaande woning in Karpen, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schimmelpennincklaan 9 vergeleken met de buurt?

Schimmelpennincklaan 9 heeft 325 m² woonoppervlakte en 1204 m³ inhoud. Het perceel is 2501 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schimmelpennincklaan 9 en wat betekent dat?

Schimmelpennincklaan 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schimmelpennincklaan 9?

Schimmelpennincklaan 9 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Karpen?

De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Karpen?

Vanuit Schimmelpennincklaan 9 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.