Vrijstaande woning Ministerlaan 73 Eindhoven

Ministerlaan 73, 5631 NB Eindhoven

317 m² Bouwjaar 1979 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Ministerlaan 73 is een vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 317 m², een perceel van 672 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
317 m²
Perceeloppervlakte
672 m²
Inhoud
1274 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.060.000 tot €1.310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ministerlaan 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ministerlaan 73

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
34.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ministerlaan 73

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ministerlaan 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Ministerlaan 73?

De prijsindicatie voor Ministerlaan 73 ligt rond €1.060.000 tot €1.310.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €2.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ministerlaan 73 zich tot de wijk Koudenhoven?

Ministerlaan 73 is een vrijstaande woning van 317 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ministerlaan 73?

Ministerlaan 73 is een vrijstaande woning in Koudenhoven, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ministerlaan 73 vergeleken met de buurt?

Ministerlaan 73 heeft 317 m² woonoppervlakte en 1274 m³ inhoud. Het perceel is 672 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ministerlaan 73 en wat betekent dat?

Ministerlaan 73 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ministerlaan 73?

Ministerlaan 73 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 4 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Ministerlaan 73 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.