Vrijstaande woning Arnhemsebovenweg 88 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 88, 3971 MN Driebergen-Rijsenburg

249 m² Bouwjaar 1938 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Arnhemsebovenweg 88 is een vrijstaande woning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 1240 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
1240 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.530.000 tot €1.780.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemsebovenweg 88

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3020 Inwoners
1230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Oost en Zuid
73% Koopwoningen
3.190 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arnhemsebovenweg 88

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 88?

De prijsindicatie voor Arnhemsebovenweg 88 ligt rond €1.530.000 tot €1.780.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Oost en Zuid is €645.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 88 zich tot de wijk Driebergen-Oost en Zuid?

Arnhemsebovenweg 88 is een vrijstaande woning van 249 m² in de wijk Driebergen-Oost en Zuid. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 88?

Arnhemsebovenweg 88 is een vrijstaande woning in Driebergen-Oost en Zuid, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 88 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 88 heeft 249 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 1240 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Driebergen-Oost en Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemsebovenweg 88 en wat betekent dat?

Arnhemsebovenweg 88 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnhemsebovenweg 88?

Arnhemsebovenweg 88 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Oost en Zuid?

De wijk Driebergen-Oost en Zuid in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.