Vrijstaande woning Horstlaan 55 Driebergen-Rijsenburg

Horstlaan 55, 3971 LB Driebergen-Rijsenburg

184 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Horstlaan 55 is een vrijstaande woning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 1519 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
1519 m²
Inhoud
697 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.260.000 tot €1.510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Horstlaan 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Horstlaan 55

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3020 Inwoners
1230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Oost en Zuid
73% Koopwoningen
3.190 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Horstlaan 55

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Horstlaan 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Horstlaan 55?

De prijsindicatie voor Horstlaan 55 ligt rond €1.260.000 tot €1.510.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Oost en Zuid is €645.000. Dat komt neer op circa €3.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horstlaan 55 zich tot de wijk Driebergen-Oost en Zuid?

Horstlaan 55 is een vrijstaande woning van 184 m² in de wijk Driebergen-Oost en Zuid. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horstlaan 55?

Horstlaan 55 is een vrijstaande woning in Driebergen-Oost en Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Horstlaan 55 vergeleken met de buurt?

Horstlaan 55 heeft 184 m² woonoppervlakte en 697 m³ inhoud. Het perceel is 1519 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Driebergen-Oost en Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Horstlaan 55 en wat betekent dat?

Horstlaan 55 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Horstlaan 55?

Horstlaan 55 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Oost en Zuid?

De wijk Driebergen-Oost en Zuid in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Oost en Zuid?

Vanuit Horstlaan 55 in Driebergen-Oost en Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.