Streetview Arnhemsebovenweg 82 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 82, 3971 MN Driebergen-Rijsenburg

232 m² Bouwjaar 1941

Arnhemsebovenweg 82 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 908 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
908 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3020 Inwoners
1230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Oost en Zuid
73% Koopwoningen
3.190 Inwoners per km²

Locatie van Arnhemsebovenweg 82

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 82?

De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Oost en Zuid is €645.000. Dat komt neer op circa €2.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 82 zich tot de wijk Driebergen-Oost en Zuid?

Arnhemsebovenweg 82 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Driebergen-Oost en Zuid. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 82?

Arnhemsebovenweg 82 is een woonhuis in Driebergen-Oost en Zuid, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 82 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 82 heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 908 m². In Driebergen-Oost en Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Oost en Zuid?

De wijk Driebergen-Oost en Zuid in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Oost en Zuid?

Vanuit Arnhemsebovenweg 82 in Driebergen-Oost en Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driebergen-Oost en Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Arnhemsebovenweg 82: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driebergen-Oost en Zuid?