Villa, vrijstaande woning Arnhemsebovenweg 86 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 86, 3971 MN Driebergen-Rijsenburg

174 m² Bouwjaar 1940 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Arnhemsebovenweg 86 is een villa, vrijstaande woning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 1095 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
1095 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.305.000 tot €1.555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemsebovenweg 86

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.39 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3020 Inwoners
1230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Oost en Zuid
73% Koopwoningen
3.190 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arnhemsebovenweg 86

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 86?

De prijsindicatie voor Arnhemsebovenweg 86 ligt rond €1.305.000 tot €1.555.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Oost en Zuid is €645.000. Dat komt neer op circa €3.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 86 zich tot de wijk Driebergen-Oost en Zuid?

Arnhemsebovenweg 86 is een villa, vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Driebergen-Oost en Zuid. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 86?

Arnhemsebovenweg 86 is een villa, vrijstaande woning in Driebergen-Oost en Zuid, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 86 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 86 heeft 174 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 1095 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Driebergen-Oost en Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemsebovenweg 86 en wat betekent dat?

Arnhemsebovenweg 86 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnhemsebovenweg 86?

Arnhemsebovenweg 86 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Oost en Zuid?

De wijk Driebergen-Oost en Zuid in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.