Streetview Baronielaan 155 Breda

Baronielaan 155, 4818 PG Breda

450 m² Bouwjaar 1900 13 kamers 8 slaapkamers Label F

Baronielaan 155 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 450 m², een perceel van 632 m² en 13 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
450 m²
Perceeloppervlakte
632 m²
Inhoud
2065 m³
Kamers
13
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 155

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baronielaan 155

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Locatie van Baronielaan 155

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Baronielaan 155

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronielaan 155?

De prijsindicatie voor Baronielaan 155 ligt rond €1.125.000 tot €1.375.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €1.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronielaan 155 zich tot de wijk Zandberg?

Baronielaan 155 is een woonhuis van 450 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronielaan 155?

Baronielaan 155 is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baronielaan 155 vergeleken met de buurt?

Baronielaan 155 heeft 450 m² woonoppervlakte en 2065 m³ inhoud. Het perceel is 632 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baronielaan 155 en wat betekent dat?

Baronielaan 155 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-01-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baronielaan 155?

Baronielaan 155 heeft 13 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Baronielaan 155 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.