Tussenwoning de Roy van Zuidewijnlaan 14 Breda

de Roy van Zuidewijnlaan 14, 4818 GB Breda

330 m² Bouwjaar 1901 14 kamers 8 slaapkamers Label D

de Roy van Zuidewijnlaan 14 is een tussenwoning in Breda, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m², een perceel van 486 m² en 14 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
330 m²
Perceeloppervlakte
486 m²
Inhoud
1326 m³
Kamers
14
Slaapkamers
8
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€870.000 tot €1.120.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor de Roy van Zuidewijnlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Roy van Zuidewijnlaan 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van de Roy van Zuidewijnlaan 14

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over de Roy van Zuidewijnlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van de Roy van Zuidewijnlaan 14?

De prijsindicatie voor de Roy van Zuidewijnlaan 14 ligt rond €870.000 tot €1.120.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Roy van Zuidewijnlaan 14 zich tot de wijk Zandberg?

de Roy van Zuidewijnlaan 14 is een tussenwoning van 330 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Roy van Zuidewijnlaan 14?

de Roy van Zuidewijnlaan 14 is een tussenwoning in Zandberg, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is de Roy van Zuidewijnlaan 14 vergeleken met de buurt?

de Roy van Zuidewijnlaan 14 heeft 330 m² woonoppervlakte en 1326 m³ inhoud. Het perceel is 486 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Roy van Zuidewijnlaan 14 en wat betekent dat?

de Roy van Zuidewijnlaan 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-08-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Roy van Zuidewijnlaan 14?

de Roy van Zuidewijnlaan 14 heeft 14 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?