Tussenwoning Baronielaan 65 Breda

Baronielaan 65, 4818 PC Breda

435 m² Bouwjaar 1930 11 kamers 7 slaapkamers Label A

Baronielaan 65 is een tussenwoning in Breda, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 435 m², een perceel van 630 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
435 m²
Perceeloppervlakte
630 m²
Inhoud
1811 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.655.000 tot €1.905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baronielaan 65

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
159.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.2%
CO₂-emissie
31.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baronielaan 65

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Baronielaan 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronielaan 65?

De prijsindicatie voor Baronielaan 65 ligt rond €1.655.000 tot €1.905.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €1.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronielaan 65 zich tot de wijk Zandberg?

Baronielaan 65 is een tussenwoning van 435 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronielaan 65?

Baronielaan 65 is een tussenwoning in Zandberg, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baronielaan 65 vergeleken met de buurt?

Baronielaan 65 heeft 435 m² woonoppervlakte en 1811 m³ inhoud. Het perceel is 630 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baronielaan 65 en wat betekent dat?

Baronielaan 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baronielaan 65?

Baronielaan 65 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Baronielaan 65 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.