Streetview Oude Reekstraat 18 Beuningen Gld

Oude Reekstraat 18, 6642 KL Beuningen Gld

255 m² Bouwjaar 2009 8 kamers Label A

Oude Reekstraat 18 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 843 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
843 m²
Inhoud
955 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oude Reekstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Reekstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Locatie van Oude Reekstraat 18

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Oude Reekstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Reekstraat 18?

De prijsindicatie voor Oude Reekstraat 18 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €2.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Reekstraat 18 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Oude Reekstraat 18 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Reekstraat 18?

Oude Reekstraat 18 is een woonhuis in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oude Reekstraat 18 vergeleken met de buurt?

Oude Reekstraat 18 heeft 255 m² woonoppervlakte en 955 m³ inhoud. Het perceel is 843 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Reekstraat 18 en wat betekent dat?

Oude Reekstraat 18 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Oude Reekstraat 18?

Oude Reekstraat 18 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Beuningse Plas?

Vanuit Oude Reekstraat 18 in Beuningen-Beuningse Plas bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.5 km.