Villa, vrijstaande woning Brasemgracht 14 Beuningen Gld

Brasemgracht 14, 6642 EP Beuningen Gld

229 m² Bouwjaar 2009 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Brasemgracht 14 is een villa, vrijstaande woning in Beuningen Gld, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 836 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
836 m²
Inhoud
915 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Brasemgracht 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brasemgracht 14

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
108.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
81.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36.3%
CO₂-emissie
13.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (500.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brasemgracht 14

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Brasemgracht 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Brasemgracht 14?

De prijsindicatie voor Brasemgracht 14 ligt rond €940.000 tot €1.190.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €2.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brasemgracht 14 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Brasemgracht 14 is een villa, vrijstaande woning van 229 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brasemgracht 14?

Brasemgracht 14 is een villa, vrijstaande woning in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Brasemgracht 14 vergeleken met de buurt?

Brasemgracht 14 heeft 229 m² woonoppervlakte en 915 m³ inhoud. Het perceel is 836 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brasemgracht 14 en wat betekent dat?

Brasemgracht 14 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brasemgracht 14?

Brasemgracht 14 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 500 m².

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Beuningse Plas?