Herenhuis, vrijstaande woning Beukenpark 3 Beuningen Gld

Beukenpark 3, 6642 CE Beuningen Gld

225 m² Bouwjaar 1997 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Beukenpark 3 is een herenhuis, vrijstaande woning in Beuningen Gld, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 676 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
676 m²
Inhoud
980 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beukenpark 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenpark 3

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukenpark 3

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Beukenpark 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenpark 3?

De prijsindicatie voor Beukenpark 3 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €2.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenpark 3 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Beukenpark 3 is een herenhuis, vrijstaande woning van 225 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenpark 3?

Beukenpark 3 is een herenhuis, vrijstaande woning in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beukenpark 3 vergeleken met de buurt?

Beukenpark 3 heeft 225 m² woonoppervlakte en 980 m³ inhoud. Het perceel is 676 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenpark 3 en wat betekent dat?

Beukenpark 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukenpark 3?

Beukenpark 3 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Beuningse Plas?