Herenhuis, tussenwoning Sarphatipark 129 H Amsterdam

Sarphatipark 129 H, 1073 CX Amsterdam

389 m² Bouwjaar 1888 12 kamers 8 slaapkamers Label E

Sarphatipark 129 H is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1888. De woning heeft een woonoppervlakte van 389 m², een perceel van 152 m² en 12 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1888
Woonoppervlakte
389 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
1507 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€2.780.000 tot €3.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sarphatipark 129 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sarphatipark 129 H

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
207.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en dubbele bewoning aanwezig

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5090 Inwoners
3445 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3342 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Sarphatiparkbuurt
24% Koopwoningen
22.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sarphatipark 129 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sarphatipark 129 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Sarphatipark 129 H?

De prijsindicatie voor Sarphatipark 129 H ligt rond €2.780.000 tot €3.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Sarphatiparkbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €1.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sarphatipark 129 H zich tot de wijk Sarphatiparkbuurt?

Sarphatipark 129 H is een herenhuis, tussenwoning van 389 m² in de wijk Sarphatiparkbuurt. De buurt telt 3.342 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sarphatipark 129 H?

Sarphatipark 129 H is een herenhuis, tussenwoning in Sarphatiparkbuurt, gebouwd in 1888 (138 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sarphatipark 129 H vergeleken met de buurt?

Sarphatipark 129 H heeft 389 m² woonoppervlakte en 1507 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sarphatiparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sarphatipark 129 H en wat betekent dat?

Sarphatipark 129 H heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sarphatipark 129 H?

Sarphatipark 129 H heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sarphatiparkbuurt?

De wijk Sarphatiparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sarphatiparkbuurt?