Tussenwoning Achtergracht 32 Amsterdam

Achtergracht 32, 1017 WP Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1790 4 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Achtergracht 32 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1790. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1790
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Achtergracht 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achtergracht 32

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
605 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€855.000 Gem. woningwaarde Frederikspleinbuurt
45% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Achtergracht 32

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Achtergracht 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Achtergracht 32?

De prijsindicatie voor Achtergracht 32 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €12.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achtergracht 32 zich tot de wijk Frederikspleinbuurt?

Achtergracht 32 is een tussenwoning van 70 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achtergracht 32?

Achtergracht 32 is een tussenwoning in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 1790 (236 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Achtergracht 32 vergeleken met de buurt?

Achtergracht 32 heeft 70 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achtergracht 32 en wat betekent dat?

Achtergracht 32 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Achtergracht 32?

Achtergracht 32 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Frederikspleinbuurt?

De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?

Vanuit Achtergracht 32 in Frederikspleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.