Streetview Jan Luijkenstraat 7 Amsterdam

Jan Luijkenstraat 7, 1071 CJ Amsterdam

473 m² Bouwjaar 1911 14 kamers 7 slaapkamers Label G

Jan Luijkenstraat 7 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 473 m², een perceel van 406 m² en 14 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
473 m²
Perceeloppervlakte
406 m²
Inhoud
1867 m³
Kamers
14
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Jan Luijkenstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Luijkenstraat 7

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

770 Inwoners
445 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
518 Woningvoorraad
€1.227.000 Gem. woningwaarde P.C. Hooftbuurt
32% Koopwoningen
6.940 Inwoners per km²

Locatie van Jan Luijkenstraat 7

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan Luijkenstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Luijkenstraat 7?

De prijsindicatie voor Jan Luijkenstraat 7 ligt rond €3.930.000 tot €4.180.000. De gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €2.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Luijkenstraat 7 zich tot de wijk P.C. Hooftbuurt?

Jan Luijkenstraat 7 is een woonhuis van 473 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Luijkenstraat 7?

Jan Luijkenstraat 7 is een woonhuis in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Luijkenstraat 7 vergeleken met de buurt?

Jan Luijkenstraat 7 heeft 473 m² woonoppervlakte en 1867 m³ inhoud. Het perceel is 406 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Luijkenstraat 7 en wat betekent dat?

Jan Luijkenstraat 7 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Jan Luijkenstraat 7?

Jan Luijkenstraat 7 heeft 14 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in P.C. Hooftbuurt?

De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij P.C. Hooftbuurt?

Vanuit Jan Luijkenstraat 7 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.