Streetview Zandpad 2 Amsterdam

Zandpad 2, 1054 GA Amsterdam

240 m² Label D

Zandpad 2 is een woonhuis in Amsterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 824 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
824 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zandpad 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandpad 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
240.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1005 Inwoners
625 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€1.237.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Oost
48% Koopwoningen
7.998 Inwoners per km²

Locatie van Zandpad 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zandpad 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandpad 2?

De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €5.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandpad 2 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Oost?

Zandpad 2 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².

Hoe groot is Zandpad 2 vergeleken met de buurt?

Zandpad 2 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 824 m². In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandpad 2 en wat betekent dat?

Zandpad 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.09 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Oost?

De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Oost?

Vanuit Zandpad 2 in Vondelparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandpad 2: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vondelparkbuurt-Oost?

Recreatie nabij Vondelparkbuurt-Oost: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zandpad 2?