Halfvrijstaande woning Reguliersgracht 111 Amsterdam

Reguliersgracht 111, 1017 LP Amsterdam

298 m² Bouwjaar 2020 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Reguliersgracht 111 is een halfvrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m², een perceel van 248 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €855.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
298 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
1331 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€5.230.000 tot €5.480.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Reguliersgracht 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reguliersgracht 111

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (109.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
605 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
566 Woningvoorraad
€855.000 Gem. woningwaarde Frederikspleinbuurt
45% Koopwoningen
7.120 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reguliersgracht 111

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Reguliersgracht 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Reguliersgracht 111?

De prijsindicatie voor Reguliersgracht 111 ligt rond €5.230.000 tot €5.480.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederikspleinbuurt is €855.000. Dat komt neer op circa €2.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reguliersgracht 111 zich tot de wijk Frederikspleinbuurt?

Reguliersgracht 111 is een halfvrijstaande woning van 298 m² in de wijk Frederikspleinbuurt. De buurt telt 566 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reguliersgracht 111?

Reguliersgracht 111 is een halfvrijstaande woning in Frederikspleinbuurt, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Reguliersgracht 111 vergeleken met de buurt?

Reguliersgracht 111 heeft 298 m² woonoppervlakte en 1331 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Frederikspleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €855.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reguliersgracht 111 en wat betekent dat?

Reguliersgracht 111 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reguliersgracht 111?

Reguliersgracht 111 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in Frederikspleinbuurt?

De wijk Frederikspleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €855.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederikspleinbuurt?