Tussenwoning Vorselaarstraat 24 Amsterdam

Vorselaarstraat 24, 1066 NN Amsterdam

102 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Vorselaarstraat 24 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vorselaarstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vorselaarstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3055 Inwoners
1285 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordwest
51% Koopwoningen
8.838 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vorselaarstraat 24

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vorselaarstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Vorselaarstraat 24?

De prijsindicatie voor Vorselaarstraat 24 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordwest is €524.000. Dat komt neer op circa €5.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vorselaarstraat 24 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest?

Vorselaarstraat 24 is een tussenwoning van 102 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vorselaarstraat 24?

Vorselaarstraat 24 is een tussenwoning in Nieuw-Sloten-Noordwest, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vorselaarstraat 24 vergeleken met de buurt?

Vorselaarstraat 24 heeft 102 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vorselaarstraat 24 en wat betekent dat?

Vorselaarstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vorselaarstraat 24?

Vorselaarstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordwest?