Tussenwoning Berlaarstraat 361 Amsterdam

Berlaarstraat 361, 1066 SL Amsterdam

93 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Berlaarstraat 361 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Berlaarstraat 361

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berlaarstraat 361

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.37 kg/m²

Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3055 Inwoners
1285 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordwest
51% Koopwoningen
8.838 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berlaarstraat 361

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Berlaarstraat 361

Wat is de geschatte woningwaarde van Berlaarstraat 361?

De prijsindicatie voor Berlaarstraat 361 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordwest is €524.000. Dat komt neer op circa €5.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berlaarstraat 361 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest?

Berlaarstraat 361 is een tussenwoning van 93 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berlaarstraat 361?

Berlaarstraat 361 is een tussenwoning in Nieuw-Sloten-Noordwest, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Berlaarstraat 361 vergeleken met de buurt?

Berlaarstraat 361 heeft 93 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berlaarstraat 361 en wat betekent dat?

Berlaarstraat 361 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berlaarstraat 361?

Berlaarstraat 361 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordwest?