Eengezinswoning, hoekwoning Ukkelhof 15 Amsterdam

Ukkelhof 15, 1066 WV Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Ukkelhof 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ukkelhof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ukkelhof 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
29.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (32.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
890 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Zuidwest
95% Koopwoningen
10.267 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ukkelhof 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ukkelhof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Ukkelhof 15?

De prijsindicatie voor Ukkelhof 15 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Zuidwest is €584.000. Dat komt neer op circa €5.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ukkelhof 15 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest?

Ukkelhof 15 is een eengezinswoning, hoekwoning van 100 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.267 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ukkelhof 15?

Ukkelhof 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuw-Sloten-Zuidwest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ukkelhof 15 vergeleken met de buurt?

Ukkelhof 15 heeft 100 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ukkelhof 15 en wat betekent dat?

Ukkelhof 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ukkelhof 15?

Ukkelhof 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Zuidwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Zuidwest?

Vanuit Ukkelhof 15 in Nieuw-Sloten-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1 km.