Tussenwoning Osdorperweg 57 Amsterdam

Osdorperweg 57, 1066 EJ Amsterdam

126 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Osdorperweg 57 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 119 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.1%
CO₂-emissie
21.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

720 Inwoners
350 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
273 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Dorp Sloten
75% Koopwoningen
1.345 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Osdorperweg 57

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 57?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 57 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Sloten is €567.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 57 zich tot de wijk Dorp Sloten?

Osdorperweg 57 is een tussenwoning van 126 m² in de wijk Dorp Sloten. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.345 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 57?

Osdorperweg 57 is een tussenwoning in Dorp Sloten, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Osdorperweg 57 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 57 heeft 126 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dorp Sloten ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 57 en wat betekent dat?

Osdorperweg 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 57?

Osdorperweg 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Sloten?

De wijk Dorp Sloten in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Sloten?

Vanuit Osdorperweg 57 in Dorp Sloten bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.