Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Heelkruid 32 Amersfoort

Heelkruid 32, 3824 NS Amersfoort

117 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Heelkruid 32 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Amersfoort, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met overig
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Heelkruid 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heelkruid 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.89 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3000 Inwoners
1105 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1093 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
81% Koopwoningen
6.553 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heelkruid 32

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Heelkruid 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Heelkruid 32?

De prijsindicatie voor Heelkruid 32 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €426.000. Dat komt neer op circa €3.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heelkruid 32 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Heelkruid 32 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 117 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.093 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.553 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heelkruid 32?

Heelkruid 32 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Kruidenbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heelkruid 32 vergeleken met de buurt?

Heelkruid 32 heeft 117 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heelkruid 32 en wat betekent dat?

Heelkruid 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heelkruid 32?

Heelkruid 32 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Heelkruid 32 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.