Hoekwoning Gele Plomp 16 Amersfoort

Gele Plomp 16, 3824 WK Amersfoort

139 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Gele Plomp 16 is een hoekwoning in Amersfoort, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
543 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gele Plomp 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gele Plomp 16

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (15.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amersfoort

3225 Inwoners
1200 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1172 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Waterkwartier
76% Koopwoningen
9.697 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gele Plomp 16

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Gele Plomp 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Gele Plomp 16?

De prijsindicatie voor Gele Plomp 16 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterkwartier is €410.000. Dat komt neer op circa €2.950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gele Plomp 16 zich tot de wijk Waterkwartier?

Gele Plomp 16 is een hoekwoning van 139 m² in de wijk Waterkwartier. De buurt telt 1.172 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.697 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gele Plomp 16?

Gele Plomp 16 is een hoekwoning in Waterkwartier, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gele Plomp 16 vergeleken met de buurt?

Gele Plomp 16 heeft 139 m² woonoppervlakte en 543 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Waterkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gele Plomp 16 en wat betekent dat?

Gele Plomp 16 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Gele Plomp 16?

Gele Plomp 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 15 m².

Hoe is de woningmarkt in Waterkwartier?

De wijk Waterkwartier in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterkwartier?

Vanuit Gele Plomp 16 in Waterkwartier bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.