Eengezinswoning, vrijstaande woning Veronicaweg 30 Zwolle

Veronicaweg 30, 8042 CE Zwolle

114 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Veronicaweg 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zwolle, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 420 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
420 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Veronicaweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veronicaweg 30

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
230.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.28 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

2605 Inwoners
1010 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1051 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Oud-Westenholte
66% Koopwoningen
3.863 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veronicaweg 30

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Veronicaweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Veronicaweg 30?

De prijsindicatie voor Veronicaweg 30 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €3.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veronicaweg 30 zich tot de wijk Oud-Westenholte?

Veronicaweg 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 114 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veronicaweg 30?

Veronicaweg 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oud-Westenholte, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veronicaweg 30 vergeleken met de buurt?

Veronicaweg 30 heeft 114 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 420 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veronicaweg 30 en wat betekent dat?

Veronicaweg 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-12-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veronicaweg 30?

Veronicaweg 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Westenholte?

De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Westenholte?