Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Steenboerweg 20 Zwolle

Steenboerweg 20, 8042 AT Zwolle

125 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Steenboerweg 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zwolle, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 248 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Steenboerweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenboerweg 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.8%
CO₂-emissie
27.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (82.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

2575 Inwoners
1110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1103 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Westenholte-Stins
69% Koopwoningen
4.971 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steenboerweg 20

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Steenboerweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenboerweg 20?

De prijsindicatie voor Steenboerweg 20 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Westenholte-Stins is €332.000. Dat komt neer op circa €2.656 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenboerweg 20 zich tot de wijk Westenholte-Stins?

Steenboerweg 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 125 m² in de wijk Westenholte-Stins. De buurt telt 1.103 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.971 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenboerweg 20?

Steenboerweg 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Westenholte-Stins, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steenboerweg 20 vergeleken met de buurt?

Steenboerweg 20 heeft 125 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Westenholte-Stins ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenboerweg 20 en wat betekent dat?

Steenboerweg 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 27.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenboerweg 20?

Steenboerweg 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 82 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westenholte-Stins?

De wijk Westenholte-Stins in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westenholte-Stins?