Streetview Steenwetering 12 Zwolle

Steenwetering 12, 8035 RA Zwolle

142 m² Bouwjaar 1961 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Steenwetering 12 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 3392 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
3392 m²
Inhoud
970 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Steenwetering 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenwetering 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
133.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.5%
CO₂-emissie
20.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

3.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

6.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Zwolle

285 Inwoners
110 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Haerst
90% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Steenwetering 12

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Steenwetering 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenwetering 12?

De gemiddelde woningwaarde in Haerst is €635.000. Dat komt neer op circa €4.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenwetering 12 zich tot de wijk Haerst?

Steenwetering 12 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Haerst. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenwetering 12?

Steenwetering 12 is een woonhuis in Haerst, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Steenwetering 12 vergeleken met de buurt?

Steenwetering 12 heeft 142 m² woonoppervlakte en 970 m³ inhoud. Het perceel is 3392 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Haerst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenwetering 12 en wat betekent dat?

Steenwetering 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenwetering 12?

Steenwetering 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haerst?

De wijk Haerst in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerst?

Vanuit Steenwetering 12 in Haerst bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.