Streetview Lauwersmangang 12 Zwolle

Lauwersmangang 12, 8011 ME Zwolle

43 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Lauwersmangang 12 is een appartement in Zwolle, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
120 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lauwersmangang 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lauwersmangang 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
215.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
409.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Zwolle

910 Inwoners
650 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Noord
22% Koopwoningen
8.316 Inwoners per km²

Locatie van Lauwersmangang 12

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Lauwersmangang 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Lauwersmangang 12?

De prijsindicatie voor Lauwersmangang 12 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Noord is €270.000. Dat komt neer op circa €6.279 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lauwersmangang 12 zich tot de wijk Binnenstad-Noord?

Lauwersmangang 12 is een appartement van 43 m² in de wijk Binnenstad-Noord. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lauwersmangang 12?

Lauwersmangang 12 is een appartement in Binnenstad-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lauwersmangang 12 vergeleken met de buurt?

Lauwersmangang 12 heeft 43 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnenstad-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lauwersmangang 12 en wat betekent dat?

Lauwersmangang 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-10-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lauwersmangang 12?

Lauwersmangang 12 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Noord?

De wijk Binnenstad-Noord in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Noord?

Vanuit Lauwersmangang 12 in Binnenstad-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.