Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 900 m²
Pernisstraat 48 is een woning in Zoetermeer. De woning heeft een woonoppervlakte van 900 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pernisstraat 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterheem-Noord-Oost is €455.000. Dat komt neer op circa €506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPernisstraat 48 is een woning van 900 m² in de wijk Oosterheem-Noord-Oost. De buurt telt 6.134 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.509 inwoners per km².
Pernisstraat 48 heeft 900 m² woonoppervlakte. In Oosterheem-Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pernisstraat 48 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 59.69 kg/jaar.
De wijk Oosterheem-Noord-Oost in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Pernisstraat 48 in Oosterheem-Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pernisstraat 48: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Oosterheem-Noord-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Pernisstraat 48 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterheem-Noord-Oost. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.