Woonboerderij, vrijstaande woning Meerpolder 29 Zoetermeer

Meerpolder 29, 2717 PB Zoetermeer

484 m² Bouwjaar 1997 10 kamers 5 slaapkamers Label A

Meerpolder 29 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 484 m², een perceel van 19051 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
484 m²
Perceeloppervlakte
19051 m²
Inhoud
2704 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
12
Indicatie vraagprijs
€2.350.000 tot €2.600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meerpolder 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerpolder 29

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

75 Inwoners
25 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Meerpolder
87% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerpolder 29

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Meerpolder 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerpolder 29?

De prijsindicatie voor Meerpolder 29 ligt rond €2.350.000 tot €2.600.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerpolder is €684.000. Dat komt neer op circa €1.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerpolder 29 zich tot de wijk Meerpolder?

Meerpolder 29 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 484 m² in de wijk Meerpolder. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerpolder 29?

Meerpolder 29 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Meerpolder, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meerpolder 29 vergeleken met de buurt?

Meerpolder 29 heeft 484 m² woonoppervlakte en 2704 m³ inhoud. Het perceel is 19051 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Meerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerpolder 29 en wat betekent dat?

Meerpolder 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerpolder 29?

Meerpolder 29 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 12 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Meerpolder?

De wijk Meerpolder in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerpolder?

Vanuit Meerpolder 29 in Meerpolder bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.