Vrijstaande woning Voorweg 113 K Zoetermeer

Voorweg 113 K, 2716 NH Zoetermeer

246 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Voorweg 113 K is een vrijstaande woning in Zoetermeer, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 507 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €775.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
507 m²
Inhoud
962 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.235.000 tot €1.485.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Voorweg 113 K

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorweg 113 K

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

120 Inwoners
40 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
43 Woningvoorraad
€775.000 Gem. woningwaarde Westerpark c.a.
95% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorweg 113 K

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Voorweg 113 K

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorweg 113 K?

De prijsindicatie voor Voorweg 113 K ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerpark c.a. is €775.000. Dat komt neer op circa €3.150 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorweg 113 K zich tot de wijk Westerpark c.a.?

Voorweg 113 K is een vrijstaande woning van 246 m² in de wijk Westerpark c.a.. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorweg 113 K?

Voorweg 113 K is een vrijstaande woning in Westerpark c.a., gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorweg 113 K vergeleken met de buurt?

Voorweg 113 K heeft 246 m² woonoppervlakte en 962 m³ inhoud. Het perceel is 507 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Westerpark c.a. ligt de gemiddelde woningwaarde op €775.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorweg 113 K en wat betekent dat?

Voorweg 113 K heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Voorweg 113 K?

Voorweg 113 K heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Westerpark c.a.?

De wijk Westerpark c.a. in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €775.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerpark c.a.?

Vanuit Voorweg 113 K in Westerpark c.a. bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.