Eengezinswoning, vrijstaande woning Gruttostraat 2 Zierikzee

Gruttostraat 2, 4302 WE Zierikzee

172 m² Bouwjaar 1995 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Gruttostraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zierikzee, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 557 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
557 m²
Inhoud
832 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gruttostraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gruttostraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
106.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gruttostraat 2

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Gruttostraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Gruttostraat 2?

De prijsindicatie voor Gruttostraat 2 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €1.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gruttostraat 2 zich tot de wijk Poortambacht?

Gruttostraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 172 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gruttostraat 2?

Gruttostraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Poortambacht, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gruttostraat 2 vergeleken met de buurt?

Gruttostraat 2 heeft 172 m² woonoppervlakte en 832 m³ inhoud. Het perceel is 557 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gruttostraat 2 en wat betekent dat?

Gruttostraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gruttostraat 2?

Gruttostraat 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Gruttostraat 2 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.