Eengezinswoning, vrijstaande woning Kievitstraat 26 Zierikzee

Kievitstraat 26, 4302 WC Zierikzee

157 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kievitstraat 26 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zierikzee, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 602 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
602 m²
Inhoud
703 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kievitstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kievitstraat 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
146.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
30.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kievitstraat 26

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Kievitstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Kievitstraat 26?

De prijsindicatie voor Kievitstraat 26 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €1.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kievitstraat 26 zich tot de wijk Poortambacht?

Kievitstraat 26 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 157 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kievitstraat 26?

Kievitstraat 26 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Poortambacht, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kievitstraat 26 vergeleken met de buurt?

Kievitstraat 26 heeft 157 m² woonoppervlakte en 703 m³ inhoud. Het perceel is 602 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kievitstraat 26 en wat betekent dat?

Kievitstraat 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kievitstraat 26?

Kievitstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Kievitstraat 26 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.