Streetview Burgemeester van Nispenstraat 3 Winterswijk

Burgemeester van Nispenstraat 3, 7103 WH Winterswijk

145 m² Bouwjaar 1937 5 kamers

Burgemeester van Nispenstraat 3 is een woonhuis in Winterswijk, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 545 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
545 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Nispenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Winterswijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Winterswijk

5285 Inwoners
2190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2204 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Winterswijk-Noordwest
89% Koopwoningen
2.726 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Nispenstraat 3

Vergelijkbare woningen in Winterswijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Nispenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Nispenstraat 3?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Nispenstraat 3 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Winterswijk-Noordwest is €315.000. Dat komt neer op circa €2.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Nispenstraat 3 zich tot de wijk Winterswijk-Noordwest?

Burgemeester van Nispenstraat 3 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Winterswijk-Noordwest. De buurt telt 2.204 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.726 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Nispenstraat 3?

Burgemeester van Nispenstraat 3 is een woonhuis in Winterswijk-Noordwest, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Nispenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Nispenstraat 3 heeft 145 m² woonoppervlakte. Het perceel is 545 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Winterswijk-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Nispenstraat 3?

Burgemeester van Nispenstraat 3 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Winterswijk-Noordwest?

De wijk Winterswijk-Noordwest in Winterswijk (Gelderland) kenmerkt zich door 5.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winterswijk-Noordwest?

Vanuit Burgemeester van Nispenstraat 3 in Winterswijk-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Winterswijk-Noordwest?