Herenhuis, vrijstaande woning Burgemeester van Nispenstraat 5 Winterswijk

Burgemeester van Nispenstraat 5, 7103 WH Winterswijk

141 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Burgemeester van Nispenstraat 5 is een herenhuis, vrijstaande woning in Winterswijk, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 558 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
558 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Nispenstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Nispenstraat 5

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
264.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
361.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.26 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (400.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Winterswijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Winterswijk

5285 Inwoners
2190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2204 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Winterswijk-Noordwest
89% Koopwoningen
2.726 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Nispenstraat 5

Vergelijkbare woningen in Winterswijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Nispenstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Nispenstraat 5?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Nispenstraat 5 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Winterswijk-Noordwest is €315.000. Dat komt neer op circa €2.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Nispenstraat 5 zich tot de wijk Winterswijk-Noordwest?

Burgemeester van Nispenstraat 5 is een herenhuis, vrijstaande woning van 141 m² in de wijk Winterswijk-Noordwest. De buurt telt 2.204 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.726 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Nispenstraat 5?

Burgemeester van Nispenstraat 5 is een herenhuis, vrijstaande woning in Winterswijk-Noordwest, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Nispenstraat 5 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Nispenstraat 5 heeft 141 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 558 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Winterswijk-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Nispenstraat 5 en wat betekent dat?

Burgemeester van Nispenstraat 5 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-02-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Nispenstraat 5?

Burgemeester van Nispenstraat 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 400 m².

Hoe is de woningmarkt in Winterswijk-Noordwest?

De wijk Winterswijk-Noordwest in Winterswijk (Gelderland) kenmerkt zich door 5.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.