Streetview Vogelenzang 59 Wijk en Aalburg

Vogelenzang 59, 4261 ZD Wijk en Aalburg

96 m² Bouwjaar 1984 Label B

Vogelenzang 59 is een woonhuis in Wijk en Aalburg, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en een perceel van 126 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
126 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vogelenzang 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelenzang 59

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

16.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.2 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

2265 Inwoners
900 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
863 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Aalburg
64% Koopwoningen
3.072 Inwoners per km²

Locatie van Vogelenzang 59

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Vogelenzang 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelenzang 59?

De prijsindicatie voor Vogelenzang 59 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalburg is €338.000. Dat komt neer op circa €3.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelenzang 59 zich tot de wijk Aalburg?

Vogelenzang 59 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Aalburg. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.072 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelenzang 59?

Vogelenzang 59 is een woonhuis in Aalburg, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vogelenzang 59 vergeleken met de buurt?

Vogelenzang 59 heeft 96 m² woonoppervlakte. Het perceel is 126 m². In Aalburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelenzang 59 en wat betekent dat?

Vogelenzang 59 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aalburg?

De wijk Aalburg in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalburg?

Vanuit Vogelenzang 59 in Aalburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aalburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vogelenzang 59: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.