Vrijstaande woning Prelaatweg 10 Westkapelle

Prelaatweg 10, 4361 SC Westkapelle

174 m² Bouwjaar 1890 7 kamers 6 slaapkamers Label F

Prelaatweg 10 is een vrijstaande woning in Westkapelle, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 1475 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
1475 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
outside_built_up_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prelaatweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prelaatweg 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
266.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
372.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

14.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4.3 km
Cultuur

Bibliotheek

13.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Westkapelle

100 Inwoners
35 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
46 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Westkapelle
63% Koopwoningen
14 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prelaatweg 10

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Prelaatweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Prelaatweg 10?

De prijsindicatie voor Prelaatweg 10 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Westkapelle is €456.000. Dat komt neer op circa €2.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prelaatweg 10 zich tot de wijk Verspreide huizen Westkapelle?

Prelaatweg 10 is een vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Verspreide huizen Westkapelle. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prelaatweg 10?

Prelaatweg 10 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Westkapelle, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prelaatweg 10 vergeleken met de buurt?

Prelaatweg 10 heeft 174 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 1475 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Verspreide huizen Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prelaatweg 10 en wat betekent dat?

Prelaatweg 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-06-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prelaatweg 10?

Prelaatweg 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Westkapelle?

De wijk Verspreide huizen Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Westkapelle?